Preskočiť na obsah
Ing. Mária Sariková

Obchod

Ing. Mária Sariková

Ostatný nešpecializovaný maloobchod

Obec
Ondavské Matiašovce
Od roku
1997
IČO
34 898 981

Ing. Mária Sariková

Živnostník (fyzická osoba)

Aktívna
Miesto podnikania
094 01 Ondavské Matiašovce
Na trhu od
16. septembra 1997
IČO
34 898 981
Právna forma
Živnostník (fyzická osoba)
Odbor (SK NACE 47.12)
Ostatný nešpecializovaný maloobchod

Podnikanie v číslach

29
rokov na trhu
1997
rok vzniku
4
položky predmetu činnosti

O podnikateľovi

Spoznajte Ing. Mária Sariková

Ing. Mária Sariková – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Ondavské Matiašovce. Podniká od 16. septembra 1997.

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Ostatný nešpecializovaný maloobchod“ (47.12). Predmet podnikania tvorí 4 položky, napríklad vedenie účtovníctva, sprostredkovanie obchodu a služieb a maloobchod v rozsahu voľných živností.

Základné údaje

Obchodné meno
Ing. Mária Sariková
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
IČO
34 898 981
Dátum vzniku
16. septembra 1997
Miesto podnikania
094 01 Ondavské Matiašovce
Živnostenský register
Okresný úrad Vranov nad Topľou, vložka č. 713-4641
Sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Odbor (SK NACE 47.12)
Ostatný nešpecializovaný maloobchod

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet podnikania

Čím sa Ing. Mária Sariková zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 4 položky.

  • Vedenie účtovníctva

  • Sprostredkovanie obchodu a služieb

  • Maloobchod v rozsahu voľných živností

  • Veľkoobchod v rozsahu voľných živností

Časté otázky

Základné informácie o podnikateľovi

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde podniká Ing. Mária Sariková?

Miesto podnikania je v obci 094 01 Ondavské Matiašovce.

Čím sa Ing. Mária Sariková zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Ostatný nešpecializovaný maloobchod“ (47.12). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: vedenie účtovníctva; sprostredkovanie obchodu a služieb; maloobchod v rozsahu voľných živností; veľkoobchod v rozsahu voľných živností.

Aké je IČO – Ing. Mária Sariková?

IČO je 34 898 981.

Odkedy podniká Ing. Mária Sariková?

Podnikanie začalo 16. septembra 1997. Na trhu pôsobí 29 rokov.

Podnikáte pod týmto menom?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Ing. Mária Sariková podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese ing-maria-sarikova.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.